Неділя, 21 Квітня, 2024

iPhone сам показуватиме сайтам, що його власник – не робот

Власникам iPhone скоро потрібно буде менше разів на день доводити, що вони – не роботи. Замість них це робитиме сам айфон. Таку функцію Apple реалізувала в новій прошивці iOS 16, яка наразі проходить тестування.

Багато сайтів сьогодні захищають себе від надмірного трафіку, вимагаючи від відвідувачів проходити перевірку CAPTCHA. Майже кожен сьогодні стикався з нею, вгадуючи розміщення світлофорів, автомобілів чи човнів на запропонованих фотографіях.

У iOS 16 є опція, активувавши яку смартфон сам починає обходити CAPTCHA в програмах і на веб-сайтах. Айфон не навчився вгадувати світлофори чи автобуси на знімках. Він використовує «хмару» iCloud та дані з неї для верифікації користувача.

Поки що точно невідомо, як саме працює функція та які обмеження вона має. Якщо вам цікаво це перевірити, ви можете оновити свій iPhone до бета-версії iOS 16 та перейти до програми «Налаштування». Клацніть своє ім’я у верхній частині списку, торкніться «Пароль і безпека», а потім прокрутіть список донизу – там розміщений перемикач автоматичної верифікації.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися