iPhone SE 2 все-таки випустять, але не для всіх

Смартфон iPhone SE випустили у 2016 році, і він став хітом

Народний улюбленець iPhone SE все-таки отримає оновлення. Аналітики Nikkei Asian Review кажуть, що цей апарат вийде вже наступного року. Девайс запропонує те, за що його полюбили, однак купити його зможуть не всі, навіть попри його прийнятну ціну.

Смартфон iPhone SE випустили у 2016 році, і він став хітом. Це був перший бюджетний апарат Apple, який при цьому пропонував пристойні апаратні характеристики. Окрім цього, девайс полюбили за його зручний розмір – діагональ його екрана менше 5 дюймів. На фоні сучасних «лопат» у 6-6,5 дюймів iPhone SE виглядає крихітним.

За даними Nikkei Asian Review, продовжити випуск бюджетної моделі в Apple змушені, щоб витримати конкуренцію з Huawei та іншими китайськими виробниками. Точна назва спадкоємця iPhone SE поки невідома, але прогнозується, що він може продаватися за ціною $399, як і перша версія. Очікується також, що оновлений бюджетний буде схожим на 4,7-дюймовий iPhone 8, який вийшов у 2017 році. В іншому він матиме таку ж начинку, як нинішні флагмани iPhone.

Аналітики говорять, що iPhone SE 2 буде продаватися лише в країнах, що розвиваються. «Дешевий iPhone створений для допомоги Apple в захопленні частки ринку на ринках, що розвиваються, на яких покупці найбільш чутливі до ціни, – пишуть вони. – Апарат також може протистояти середньобюджетним та флагманським моделям від Samsung Electronics, Huawei, Oppo та Google. Остання стала виробником смартфонів №5 у США завдяки своєму Pixel 3A за ціною $399».

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я