PIN-коди замінять смайлами

Незабаром користувачі онлайн-банкінгу зможуть замінити традиційні паролі на смайлики. Щоб захистити свій банківський рахунок в інтернеті, достатньо буде придумати комбінацію з 4 картинок. Ініціатива належить постачальнику програмних рішень для цифрових фінансових сервісів Intelligent Environments.

Сервіс під назвою «Секретний код Emoji» буде інтегрований у банківський додаток на Android. Користувачі пристрою зможуть вибирати пароль для входу в банк з різних смайлів.

В Intelligent Environments вважають, що ця технологія безпечніша за традиційні PIN-коди, оскільки пропонує в 480 разів більше перестановок і запобігає спробам хакерів виявити стандартні числові комбінації або конфіденційну інформацію, наприклад, дату народження чи весілля. Крім того, користувачам буде легше запам’ятовувати зображення, а не числа.

У компанії стверджують, що вже заручилися підтримкою декількох британських банків і планують масштабний запуск проекту протягом 12 місяців. Директор Intelligent Environments Девід Веббер зазначив, що технологія розроблялася з урахуванням потреб молодих людей: «Наше дослідження показує, що 64% молодих людей покоління Міленіум регулярно використовують картинки під час спілкування. Тому ми вирішили винайти пароль для нового покоління, розробивши першу у світі систему безпеки, засновану на смайлах».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я