Четвер, 18 Квітня, 2024

Як заборонити додаткам на iPhone просити оцінку та відгук

Користувачі iPhone, швидше за все, стикалися із ситуацією, коли якийсь додаток раптово прохає оцінити його і залишити відгук в в магазині додатків Apple. Цей непроханий запит відбувається, коли додаток використовується, що перериває процес роботи з ним. Подібна поведінка програм може дратувати і ось як її вимкнути.

На iPhone з поточною версією iOS виконайте наступні дії:

– Перейдіть до розділу Налаштування

– Натисніть Магазин додатків

– Прокрутіть вниз до оцінок і відгуків в додатку

– Вимкніть цю опцію

Подібні раптові запити з проханням оцінки не лише дратують. Вони також створюють хибний рейтинг додатків. Нещодавно користуватчі помітили, що неякісний додаток Apple Podcasts з рейтингом 1,8 зірок чомусь отримав майже 5-зірковий рейтинг. Програма не отримувала якихось змін чи нововведень.

Завдяки такому зростанню рейтингу додаток почав займати перше місце в списку результатів пошуку в App Store по “подкасту”.

Про те, що рейтинг додатку Apple Podcasts не відповідає якості цієї програми можна дізнатися лише з відгуків. В них користувачі висловлюють свою думку про низьку якість додатку.

Причиною високого рейтингу експерти бачать саме раптову пропозицію поставити рейтинг. Юзери хочуть закрити таке вікно якомога швидше і часто виставляють максимальну оцінку. Також користувачі можуть думати, що оцінюють не програму загалом, а якийсь її елемент, наприклад, контент.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися