Неділя, 25 Лютого, 2024

iPhone, яким не можна користуватися, продали за $39 000, бо він в заводській упаковці

Скільки би ви заплатили за iPhone 2007 року? Швидше за все, він вам просто не потрібний, адже на ньому навіть шпалери не змінити, на відміну від найдешевшої «дзвонилки». Проте заводська упаковка робить магію: такий апарат нещодавно продали на аукціоні за 39 339,60 доларів.

Оригінальна вартість проданої на аукціоні LCG Auctions моделі айфона на 8 ГБ на складала 599 доларів. Це приблизно 860 доларів з поправкою на інфляцію.

В останній день, як це часто буває на онлайн-аукціонах, торги стали дуже гарячими. Найвища ставка становила лише 10 446 доларів США до неділі, але хвиля активності в останню хвилину призвела до того, що ціна значно зросла до закриття онлайн-аукціону.

Проблема гаджетів у заводській упаковці в тому, що її можна досить легко повторити. Опис цього айфона на LCG Auctions переконує, що його коробку ніколи не відкривали тим, що заводська печатка на пластику має «правильні деталі шва та герметичність».

«Цей запечатаний на заводі екземпляр першого випуску знаходиться у винятковому стані. Практично бездоганна поверхня та краї, заводська пломба чиста з правильними деталями швів та щільністю. Етикетки на звороті належним чином залишаються незайманими під печаткою. Все оригінал – без наклейок вторинного продажу чи етикеток UPC на цьому. Абсолютно новий, не активований», – йдеться в описі.

Яка різниця між iPhone 2007 року і айфоном 2022 року? Перший айфон не вмів відправляти MMS, не міг змінити шпалери, не міг змінити мелодію дзвінка. Сторонні додатки він не підтримував в принципі, магазин AppStore лише планувався. В нього не було GPS, не можна було підключити стандартні навушники, не підтримував мережі 3G (повсюдні на той час). Він навіть не вмів знімати відео, що було навіть на кнопкових девайсах того часу.

Нові iPhone також мають значно більше місця, з найменшим обсягом пам’яті на поточний момент 32 ГБ і максимальним – 1 ТБ. Оригінальний iPhone випускався в моделях 4 ГБ, 8 ГБ і 16 ГБ.

Цікаво, що якби iPhone з’явився на два з половиною десятиліття раніше, він залишився б іграшкою для дуже багатих. За оцінками експертів, апарат на рівні iPhone 5S з 32 ГБ флеш-пам’яті коштував би покупцю $3,56 млн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися