Субота, 24 Лютого, 2024

iPhone зникнуть з кримських прилавків

Слідом за відмовою від співпраці з кримськими розробниками Apple вирішила припинити продаж своїх пристроїв на території цього півострова. iPhone та інші гаджети компанії зникнуть з магазинів авторизованих партнерів Apple вже наступного місяця.

Відомостями про блокування поділився у своєму Twitter аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін, який опублікував копію листа, що Apple відправила своїм російським дилерам. Останні підтверджують його справжність.

У листі повідомляється, що, відповідно до нових санкцій відносно Автономної Республіки Крим, прийнятих урядом США 19 грудня 2014 р., заборонено продавати товари Apple або надавати пов’язані з ними послуги в регіоні. Вимога набуває чинності 1 лютого.

Минулого тижня один з розробників Apple, що знаходиться в Криму, опублікував лист, в якому компанія повідомляє його про припинення співпраці. Apple заблокувала доступ до порталу для розробників developer.apple.com, зажадала припинити використовувати власне програмне забезпечення і знищити всі матеріали, які використовувалися в роботі.

Apple не перша компанія, яка змушена припинити роботу в Криму через ембарго, яке президент США Барак Обама ввів щодо півострова. 16 січня американська компанія Valve Corporation заблокувала в Криму інтернет-сервіс з продажу комп’ютерних ігор Steam. У результаті користувачі платформи втратили можливість купувати ігри, але вони, як і раніше, можуть завантажувати безплатний контент і отримувати гри в подарунок.

3 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися