Неділя, 3 Грудня, 2023

Windows 10 віддають задарма

Перехід на найсвіжішу операційну систему Microsoft не буде коштувати користувачам ані копійки. Проте їм варто поквапитися – така пропозиція діятиме обмежений час від дати запуску Windows 10. Зате після переходу оновлення будуть доступні завжди.

Новину офіційно повідомили на презентації, що присвячена новій ОС. Директор підрозділу операційних систем Microsoft Террі Маєрсон сказав, що власники комп’ютерів з Windows 7, Windows 8.1, а також телефонів з Windows Phone 8.1 зможуть перейти на новинку безплатно впродовж року після запуску. До того ж після оновлення корпорація обіцяє довічну підтримку таких пристроїв.

«Ми бачимо Windows 10 у ролі сервісу», – сказав він. Це означає, що споживачі частіше отримуватимуть оновлення, а звичний цикл випуску нових версій ОС раз на декілька років залишиться в минулому.

Фінальна версія Windows 10 з’явиться наприкінці літа чи на початку осені, а не в квітні, як це передбачалося раніше – ліцензія на бета-версію Windows 10 діє саме до квітня. Особливість цієї ОС буде в тому, що одні й ті ж програми можна запускати на різних типах пристроїв: телефонах, ПК, ноутбуках, планшетах та ігровій приставці Xbox. Вона також отримає новий браузер Spartan та надасть інтерактивнішого помічника Cortana.

Окрім цього, новинка матиме меню Пуск у стилі Windows 7 та Центр повідомлень, у якому будуть кнопки для швидкої активації Wi-Fi, Bluetooth та інших налаштувань. Усі повідомлення будуть синхронізовані між різними пристроями: якщо його прочитали на смартфоні, то на ПК воно отримає статус прочитаного.

Подібна схема оновлень вже існує в комп’ютерному світі – її використовує Apple. Компанія надає апдейти до нових версій ОС до своєї OS X, і з виходом у 2013 році Mavericks вони стали безкоштовними.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися