Неділя, 25 Лютого, 2024

Календар Google перестане працювати на старих Android

Якщо у вас кілька пристроїв Android і ви активно використовуєте між ними синхронізацію свого розкладу за допомогою Google Календар – перевірте версію операційної системи на цих пристроях. Календар Google незабаром перестане працювати на смартфонах та планшетах, які не працюють під керуванням Android 8 або новішої версії.

Календар Google на Android наразі підтримує пристрої під управлінням Android 5 (Lollipop), запущеної в червні 2014 року.

Про майбутні плани стало відомо з коду свіжої версії Календаря Google для Android, які помітила команда ентузіастів TheSpAndroid. Цей код відповідає за повідомлення користувачеві, що його поточна версія Android більше не підтримується.

Окрім цього, в коді є змінна з назвою UnsupportedOperatingSystem__enabled і при її активації програма підтримуватиме лише Android 8 (Oreo) і новіші версії. Наразі, однак, не згадується, що змінна активована.

При запуску Google Календар на старих версіях Android користувач побачить повідомлення на екрані із проханням оновити програму.

Версія Android 8 була запущена ще в серпні 2017 року. За даними StatCounter, 2,12% пристроїв Android у всьому світі працюють під керуванням Android 7 або Android 7.1, а ще 3,42% пристроїв працюють на будь-якій старішій версії, тож загалом це приблизно 1 з 20 телефонів і планшетів. Найновіша версія Android 14 стала доступна в жовтні 2023 року.

Деякі з цих старих пристроїв можна буде оновити до новіших версій Android. Але багато пристроїв не мають можливості для такого оновлення і єдиним виходом залишиться купівля нового гаджета.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися