Неділя, 26 Травня, 2024

Камера Google навчилася ловити момент поцілунку в кадрі

Власники смартфонів Pixel 3, а також користувачі девайсів із додатком Google Camera отримали більше шансів увіковічнити радісні моменти свого життя. Цей додаток почав використовувати штучний інтелект, щоб робити фотографії людей, які цілуються.

У Google кажуть, що модель розпізнавання поцілунків у функції Photobooth є варіацією наявної Image Content Model (ICM), яку тренували для Google Clips. Її спеціально адаптували для фокусування на поцілунках. При цьому більшу цінність для штучного інтелекту мають події на передньому плані в порівнянні із заднім.

Новими можливостями вже можна скористатися на пристроях Pixel 3. У версії Google Camera 6.2 з’явилася нова опція «визначення поцілунків у Photobooth». Як тільки Google Camera розпізнає в кадрі поцілунок, програма автоматично зробить знімок.

Окрім поцілунків, Google Camera версії 6.2 вже вміє розпізнавати п’ять інших виразів обличчя – висунутий язик, посмішку, надуті щоки, дакфейс, здивування. Штучний інтелект також використовувався для того щоб визначити, чи відкриті очі в людей у кадрі. З поцілунками програмістам довелося піднапружитися, оскільки в такі моменти люди часто не дивляться в об’єктив та заплющують очі.

Завантажити Google Camera 6.2 можна з її сторінки у Google Play.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися