Apple готує додаток GreenTorch з розширеними можливостями пошуку гаджетів

Нова програма має замінити наявні «Знайти моїх друзів» та «Знайти мій iPhone»

Сьогоднішні технології пошуку загублених гаджетів спираються на дві ключові технології: GPS та мобільний інтернет. За допомогою першої апарат визначає свої координати, а через другу – передає їх користувачеві. В Apple розробляють додаток GreenTorch, який дозволить шукати гаджет, навіть коли на ньому відключені GPS та інтернет.

Нова програма має замінити наявні «Знайти моїх друзів» та «Знайти мій iPhone». Вона вже проходить тестування всередині компанії, пропонуючи такі ж можливості, як і два попередні сервіси. При цьому GreenTorch працюватиме не лише на смартфонах та планшетах під управлінням iOS, а й на комп’ютерах на базі macOS. Це стало можливим завдяки проекту Marzipan, який дозволяє програмістам створювати універсальні додатки для комп’ютерів і мобільних девайсів Apple.

GreenTorch дозволить здійснювати пошук пристрою, навіть якщо він не підключений до мереж Wi-Fi чи стільникового зв’язку. Користувачі також зможуть ділитися через нього своїми координатами з іншими та запитувати чиюсь поточну локацію. При цьому в них буде можливість отримати сповіщення, коли людина прибуде на вказану точку чи залишить її.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я