Четвер, 30 Травня, 2024

Картини найвідоміших художників – на кожну стіну

Ті, кому хотілось прикрасити свою оселю полотнами відомих митців, скоро можуть це зробити за ціною смартфона середньої вартості. Стартап Electric Objects вважає, що картина виглядає нічим не гірше за намальоване на полотні зображення на 23-дюймовому моніторі. Саме їх компанія пропонує використовувати як картини XXI століття.

За $299 користувачі можуть отримати EO1 – це комп’ютер на Android, якому потрібен лише один дріт живлення. Він показує картини на 23-дюймовому моніторі, який оформлений темною або світлою рамкою. Користувачі можуть самостійно змінювати зображені на ньому твори мистецтва за допомогою мобільної програми для смартфонів. Сам же дисплей не має жодних елементів управління.

Розробники кажуть, що вигаданий ними гаджет відкриває новий спосіб використання комп’ютерів. При цьому користувачам не доведеться шукати полотна відомих художників самостійно в інтернеті. Electric Objects планують запустити магазин App Store для мистецтва, куди майстри зможуть завантажувати свої роботи. Окрім цього, там можна буде знайти готові добірки, які створять фахівці Нью-Йоркської публічної бібліотеки та Музею рухомих образів – з ними представники стартапу зараз ведуть переговори.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися