Кібершахрайство змушує прощатися з грошима

Незважаючи на те, що багато фінансових організацій декларують готовність відшкодовувати кошти, які користувачі втратили в результаті дій кіберзлочинців, на ділі компенсувати втрати вдається небагатьом. Більше половини покупців онлайн-магазинів, які втратили гроші  під час онлайн-транзакцій, не змогли повернути викрадене в повному обсязі, з’ясували експерти «Лабораторії Касперського» та B2B International.

Тільки 29% онлайн-покупців змогли повністю повернути гроші, які вони втратили через кібершахрайство. Ще 13% опитаних повідомили, що компенсували свої втрати частково. У переважній же кількості випадків повернути свої гроші інтернет-користувачам не вдається. Про це повідомили 58% респондентів, які так чи інакше постраждали від дій мережевих зловмисників. При цьому фінансові втрати можуть бути дуже відчутними – 16% опитаних повідомили про суми понад $500.

Ситуація, наголошують експерти, ускладнюється тим, що не всі користувачі повною мірою усвідомлюють небезпеку кібершахрайства – 17% опитаних впевнені, що онлайнові злочини відбуваються рідко та не торкнуться їх. Майже 52% переконані, що взагалі не можуть стати метою кібератаки. Однак статистика показує, що протягом 12 місяців близько 46% користувачів хоча б раз зіткнулися з фінансовими кіберзагрозами.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я