Про що пишуть 24 грудня

Мобільні оператори самі відмовляються від цінних радіочастот
З цінного дефіцитного ресурсу радіочастоти під мобільний зв’язок в Україні перетворюються на баласт, обтяжливий для операторів. Компанії вперше починають відмовлятися від накопиченого за багато років ефіру, в якому вони збиралися розвивати нові технології, розповідає Капітал.

Шини без підкачки, фарба в ролі сонячної батареї – фантастичні проекти стають буднями автомобілебудування
Кінець 2014 року ознаменувався появою декількох інноваційних технологій, які вже в найближчому майбутньому зможуть полегшити життя як автомобілістам, так і компаніям-виробникам, також розповідає Капітал.

Головні технологічні тренди 2014
Розквіт «розумних» годинників, перший серйозний удар китайських OEM-виробників по лідерам ринку, засилля месенджерів і сервісів таксі – усім цим запам’ятається у світі IT-рік, що минає, повідомляє Газета.ру.

Що нас чекає у сфері мобільного медицини в 2015 році
2014 рік був дуже вдалим для галузі мобільної медицини. Згідно з даними американського інкубатора рішень для цифрової медицини StartUp Health, за перші три квартали поточного року у галузь було вкладено близько $5 млрд, що майже вдвічі перевищує показники минулого року. Враховуючи такі масштабні інвестиції, галузь медичних технологій в найближчі роки повинна бурхливо рости, і ми зможемо незабаром побачити технології, які, можливо, недавно і уявити було складно, розповідає Ferra.ru.

Огляд ультрабука Acer Travelmate P645
Тонкий і легкий 14-дюймовий ультрабук Acer Travelmate P645 більше підходить для роботи, хоча і дискретна графіка у нього є, пише 3DNews.ru.

Групове тестування жорстких дисків обсягом 2 Тбайт 2014-2015 років
3DNews.ru представив результати тестування дев’яти несхожих один на одного HDD для інтерфейсу SATA: «зелені» диски зі швидкістю 5400-5900 об/хв, високопродуктивні десктопні і серверні накопичувачі.