Неділя, 14 Липня, 2024

Китай погрожує витіснити iPhone, якщо Трамп почне торгову війну

woman-buys-a-digital-tablet

Новий президент США сколихнув світ електроніки своїми заявами. Адже він пообіцяв ввести мито у 45% для компаній, які не повернуть своє виробництво у США. Це може призвести до нової торгової війни та подорожчання гаджетів. Влада Китаю вже готує відповідь Трампу в стилі «око за око».

«Китай використає підхід «око за око». Замовлення Boeing перейдуть до Airbus. Продажі американських авто та iPhone у Китаї суттєво постраждають. Імпорт злаків та сої припиниться. Китай також обмежить кількість своїх студентів, які навчаються у США», – написала провладна китайська газета Global Times. На думку її експертів, найкраще сьогодні – зберегти наявні домовленості.

«Трамп, як досвідчений бізнесмен, не буде таким наївним. У жодного з попередніх президентів не вистачило духу розпочати повномасштабну торгову війну з Китаєм. Вони обирали обережний підхід, який був найбільш прийнятним для інтересів США та населення країни», – пише газета.

Свою статтю Global Times опублікувала після зустрічі Дональда Трампа та китайського президента Хі Жінпіна. Ця зустріч була першою після оголошення результатів виборів у США.

Репутація Apple та її багатства роблять компанію популярною ціллю для політиків. У минулому Трамп робив коментарі, в яких вимагав від компанії повернути виробництво iPhone до США. Він також закликав до бойкоту її продуктів після того, як Apple відмовила ФБР у розблокуванні смартфона одного з учасників перестрілки у Сан Бернардіно.

Керманичі Apple відповіли на закиди у свій бік в нейтральному стилі. Тім Кук розіслав робітникам листа, в якому закликав разом рухатися вперед попри політичний розкол, який виник у США. Кук не згадував у листі ім’я Трампа та його коментарі щодо компанії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися