Четвер, 30 Травня, 2024

Microsoft Office буде платним на більшості хромбуків

Для пристроїв на базі iOS і Android уже два роки Microsoft пропонує безплатний офісний пакет. Але для цього гаджет повинен мати невелику діагональ екрана. Це обмеження стало актуальним для власників хромбуків, які отримали можливість запускати додатки для Android на Chrome OS.

erc-5-750

Обмеження поширюється на більшість хромбуків, присутніх зараз на ринку. Винятком є лише кілька моделей, наприклад, Chromebook Flip від ASUS. Він має 10,1-дюймовий екран, тому на ньому Microsoft Office можна буде використовувати безплатно. На пристроях більше 10,1 дюйма для створення, редагування і друку документів знадобиться передплата Office 365.

Ця стратегія не нова – компанія торік заявила про те, що почне класифікувати комп’ютери з екраном 10,1 дюйма і нижче як «справжні мобільні пристрої». Передплата, зокрема, необхідна для використання Office і на 12,9-дюймовому iPad Pro, тоді як на менших iPad Pro користуватися офісним пакетом можна безплатно. Сьогодні вартість індивідуальної передплати Office 365 становить $6,99 на місяць або $69,99 на рік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися