5 ігор на Android, у які варто пограти цього тижня

Pokemon Quest, Mayhem Combat, Battlelands Royale та інші цікаві забавки. Добірка з 5 оригінальних ігор, у кожної з яких є свої переваги

Pokemon Quest

На перший погляд гра виглядає як гібрид Покемонів і Майнкрафту. Але таке враження складається виключно через «кубічну» графіку. У цілому ж завдання в Pok?mon Quest класичне – зібрати колекцію персонажів.

Світ розділений на кілька частин, у яких можна виконувати різні місії. Для битви з босами відправляється загін з трьох обраних покемонів.

Гра умовно безкоштовна. Основна проблема – це витрата енергії. Одна одиниця поповнюється протягом 20 хвилин реального часу. Зрозуміло, донат вирішує цю проблему.

Battlelands Royale 

Нескладно здогадатися, що це ще одна варіація гри на тему «королівської битви». Від своїх побратимів гра відрізняється кумедною мультяшною графікою і коротким часом боїв.

В одній грі беруть участь 32 гравці, раунд триває 3-5 хвилин. Очки досвіду відкривають нові парашути, одяг та інші ніштяки. У грі великий вибір зброї, від пістолета до базуки з мініганом.

Mayhem Combat 

Гра в стилі Street Fighter, знову ж таки, з мультяшною графікою. Можна битися один на один або переключитися в багатокористувацький режим, де на одній локації борються кілька гравців. Як заведено, у кожного персонажа свої особливості та суперудари.

Darkness Rises 

Скучили за темними підземеллями, похмурими замками, мечами, монстрами і всяким таким добром? Тоді ласкаво просимо до Darkness Rises. У грі потрібно прокачувати героя, вбивати босів, зачищати підземелля і таким чином рухатися до перемоги світла над темрявою. Для ледачих є можливість використовувати систему автоматичного бою. Тобто ваш персонаж буде сам вбивати монстрів, а вам залишається тільки думати, як грамотно його розвинути.

Rainbow Train

Це не назва гри, а нікнейм автора. Він робить короткі й оригінальні головоломки. Візьмемо, наприклад, HOOK. Гра розрахована швидше на увагу, ніж на логіку. Потрібно очистити ігрове поле, працюючи зі всякими коліщатками, перемикачами і штуками, які нагадують електричні ланцюги.

В іншій грі, з промовистою назвою «oO», потрібно маніпулювати м’ячиком, який рухається по колу. Ваше завдання – зробити так, щоб м’ячик не напоровся на пастки.

В ігор символічна вартість – від 5 до 8,5 грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я