Неділя, 14 Квітня, 2024

Китай «закручує гайки» магазинам додатків

promo-codes-android-apps

Китайська влада вимагає, щоб усі маркети програм у країні зареєструвалися в місцевій адміністрації кіберпростору. Чиновники, які проштовхують цю ініціативу, кажуть, що вона допоможе боротися зі шкідливими додатками, а також краще виконувати цензуру. Нові правила вже набули чинності цього тижня.

Китай є одним з головних мобільних ринків – у ньому навіть локальні магазини додатків, наприклад, від Baidu, обслуговують мільярди завантажень. За підрахунками китайської влади, в країні існує більше 650 млн мобільних інтернет-користувачів. Саме тому ця держава має найбільші магазини додатків у світі.

За словами адміністрації кіберпростору Китаю, деякі магазини пропонують продукти, які порушують права користувача, містять «діри» з безпеки та розповсюджують нелегальний контент. Нові правила повинні змусити магазини краще перевіряти утиліти, які вони пропонують.

Слова чиновників небезпідставні: сторонні магазини відомі тим, що в них набагато більше заражених вірусами додатків, ніж у Google Play чи App Store. Наприклад, минулого року мобільний троянець Trojan заразив мільйони гаджетів в Індії, Китаї та Індонезії. Експерти вважають, що його розробили саме в Китаї.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися