Четвер, 25 Липня, 2024

Кияни можуть оформити чи замінити закордонний паспорт онлайн

Портал державних послуг iGov запропонував киянам нову послугу – заміну старих закордонних паспортів і оформлення нових в онлайн-режимі. Про це повідомив координатор проекту Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

Головна особливість послуги полягає в тому, що мешканцям Києва не треба буде відвідувати відділ віз та реєстрації міграційної служби. Достатньо буде зайти на сайт і зареєструватися у відповідному слоті, після чого на пошту буде надіслано перелік документів і банківські реквізити.

Дубілет також заявив, що за наявності рахунку в банку, а отже, і електронного цифрового підпису (ЕЦП), не треба буде доповнювати пакет необхідних документів банківськими квитанціями.

«Плануємо незабаром прибрати атавізм, за яким від громадян вимагають квитанції з мокрими печатками банку. Вони зможуть перевіряти квитанції за ЕЦП або за допомогою сервісу перевірки документів, якщо платіж зроблений через «ПриватБанк», – пояснив Дубілет.

Взаємодія з претендентом на закордонний паспорт головним чином буде відбуватися шляхом онлайн-консультацій і SMS-повідомлень.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися