Київ отримав електронний бюджет

На оновленому порталі Київської міської державної адміністрації запрацював електронний бюджет столиці. Його презентував мер Києва Віталій Кличко. За його словами, цей ресурс допоможе киянам контролювати роботу київських держустанов. «Ця система дозволяє повністю контролювати і міську адміністрацію, і адміністрацію районів, а також ЖЕКи, школи, дитячі садки й кожен будинок у Києві», – заявив мер.

Також він відзначив, що впровадження системи електронного бюджету унеможливлює будь-які корупційні схеми зі столичним бюджетом. «Раніше бюджет завжди був пов’язаний зі зловживанням і нецільовим використанням грошей. Ця програма дозволить запобігти махінаціям і таким чином заощадить колосальні кошти», – зауважив Кличко.

Проект створено спільно з німецькою фірмою SAP. Міському бюджету він не коштував жодної копійки. Також, за словами мера, підтримка такої системи набагато вигідніша, ніж паперовий варіант бюджету. Тут потрібна лише підтримка серверу, і це набагато дешевше, ніж робота з безліччю паперів.

Електронний бюджет — це лише перший етап впровадження проекту Smart City в Київі. Він дасть змогу використовувати технології для підвищення якості міських послуг, знизити витрати та споживання ресурсів, активніше залучати киян до міського життя.

Про те, як працювати з відкритим бюджетом Києва, ми розповімо найближчим часом.

За матеріалами AIN

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я