Що робити, коли загубили телефон

Ще кілька років тому втрата мобільного телефона була свого роду особистою трагедією, адже шансів повернути втрачене практично не було. Сьогодні завдяки функціям віддаленого контролю повернути загублений або вкрадений телефон стало набагато простіше. Давайте розглянемо, що варто зробити, аби пошук втраченого особистого помічника був легшим.

У першу чергу потрібно з’єднати телефон з екосистемою ОС. Якщо це Android, потрібно налаштувати обліковий запис Google. Якщо у вас iPhone – налаштуйте Apple ID, а для Windows Phone створіть обліковий запис Microsoft. Це важливо, оскільки ці платформи пропонують дистанційні послуги в разі втрати телефона через обліковий запис.

Після цього вам відкриються функції iCloud із відстеження або віддаленого стирання даних з iPhone. На інших системах подібні можливості пропонує Android Device Manager та Find My Phone від Microsoft. У них можна віддалено встановлювати пароль або виводити повідомлення на екран блокування з вашим телефонним номером. Це підвищить шанси на повернення гаджета. Детальніше про роботу із цими сайтами читайте в нашому матеріалі.

Ці служби, з Android Device Manager включно, можуть відстежити телефон і показати його місце розташування на карті. Для їхньої роботи необхідний постійно підключений мобільний інтернет. Щоб не переплачувати за останній, можна замовити один із безлімітних пакетів МТС.

Якщо повернути телефон цим шляхом не вдалося, акаунти на сервісах Google/Apple/Microsoft все одно будуть корисними, оскільки з їхньою допомогою можна створити резервну копію контактів, а також синхронізувати повідомлення і фотографії.

Крім того, деякі фірми пропонують послуги страхування мобільних пристроїв від крадіжки, але тут потрібно бути обережним. Страховим випадком є крадіжка зі зломом, грабіж, розбій, протиправні дії третіх осіб, які треба довести в процесуальному порядку. Ціна такої страховки залежить від пристрою і коливається в діапазоні 100-1000 грн. Найкраще оформляти страховку в день покупки пристрою.

 

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я