Понеділок, 22 Липня, 2024

Смартфони навчили самознищуватися

Інженери із Саудівської Аравії вбудували у смартфон незвичну опцію. Вони створили механізм, який за 10 секунд знищує смартфон і всю інформацію на ньому. Принцип знищення в цього механізму – як у гідравлічного преса.

Інженери з науково-технологічного університету імені короля Абдалли спроектували механізм на основі полімерного шару. Він починає дуже сильно розширюватися під впливом високої температури. При розширенні полімер збільшується в об’ємі приблизно в сім разів, чим буквально чавить електронне начиння гаджета.

За словами розробників, процес самознищення можна активізувати, наприклад, здійснюючи механічний вплив на смартфон або передаючи на нього спеціальну команду за допомогою програми. Після цього енергія від акумулятора направляється до електродів, які моментально нагріваються. Від тепла приблизно протягом 10-15 секунд полімерний матеріал розширюється.

За словами одного з розробників, інженера Мухаммеда Хусейна, технологія є безпечною для самого користувача і досить дешевою для збереження конфіденційної інформації. Автори механізму кажуть, що його можна інсталювати не тільки на дорогі смартфони, але і на дешеві телефони, ціна яких не перевищує $15.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися