Понеділок, 15 Липня, 2024

YouTube запускає функцію хайпу: користувачі просуватимуть контент

YouTube тепер дозволяє користувачам “розкручувати” цікаві для них відео. Це стало можливим завдяки новій функції  Hype у деяких регіонах. YouTube планує зібрати відгуки про функцію та може розглянути можливість її ширшого впровадження в майбутньому.

Функція хайпу наразі доступна в Бразилії, Тайвані та Туреччині. Вона допомагає невеликим авторам отримувати підтримку від користувачів, а також бути відкритими для нової аудиторії.

YouTube зазначає, що Hype схожий на існуючі функції лійків та поділитися. Тим не менш, функція хайпу доступна лише для «підгрупи творців в рамках Партнерської програми YouTube, які мають менше 500 000 підписників. Є також кілька обмежень щодо того, як передплатники можуть використовувати цю функцію.

По-перше, користувачі можуть рекламувати лише відео, опубліковане за останні сім днів. Ще одна річ, на яку слід звернути увагу, це те, що розкручені відео ранжуються на сторінці огляду, але не в розділі «Тенденції». Хайпи також не використовуватимуться як індикатори для алгоритмів пошуку та виявлення платформи. Таким чином, хоча розкручені відео можуть підвищити видимість автора на сторінці огляду, вони не впливатимуть безпосередньо на ширші механізми пошуку та виявлення YouTube, які висувають відео на вершину.

YouTube ще не оголосив додаткові подробиці про цю функцію, наприклад, чи потрібно користувачам платити за хайп відео, чи вона доступна лише для передплатників YouTube Premium. Хоча плани щодо ширшого розгортання цієї функції наразі невідомі, YouTube заявив, що продовжить тестувати та збирати відгуки, щоб визначити, чи можна зробити цю функцію доступною в інших регіонах або для різних підмножин творців пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися