KneeFlyer поставив скейтбордистів на коліна

Техаський стартап KneeFlyer пропонує сноубордистам та скейтбордистам опанувати нову позу для їзди. Для цього він створив однойменний спортінвентар, на якому потрібно кататися на колінах. Це зменшує висоту центра ваги, що позитивно впливає на стійкість курсу, а також дозволяє відштовхуватись від поверхні руками.

Замість звичних поверхонь для підошв KneeFlyer має пластикове ложе для колін, яке монтується на стандартні кріплення. «Традиційні сноуборди – це гарна річ, за винятком того, що потрібно витратити багато часу на їхнє опанування, – пояснюють розробники KneeFlyer. – Наш спортивний аксесуар дозволяє користуватись собою практично одразу завдяки низькому центру ваги. Спортсмену легше балансувати та торкатися землі руками. Завдяки цьому вони можуть їхати навіть на пласких поверхнях».

Окрім цього, розробники кажуть, що їхня новинка підійде також інвалідам, які не можуть використовувати звичайні скейтборди та їздити стоячи.

KneeFlyer поки що лише готується до масового виробництва, а коли він появиться на полицях магазинів, тоді його ціна складе $425.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я