Вівторок, 16 Липня, 2024

Кнопки Amazon Dash замовлять товари в один дотик

Інтернет-гігант Amazon запропонував Кнопки Dash – пристрої, підключені по Wi-Fi до інтернету речей, для швидкого замовлення товарів повсякденного вжитку, пише worldiot. Досить натиснути фізичну кнопку, щоб прив’язаний до IoT-пристрою інтернет-магазин доставив попередньо визначений товар у зручний для клієнта час.

amazon-dash-iot

Такі прилади можуть зняти частину турбот з батьків, у яких є маленькі діти. Просто натиснувши кнопку, можна замовити підгузники, засоби для догляду за малюком або інші повсякденні товари. Що заощадить час на замовлення в інтернеті або візит у найближчий магазин.

Кнопки Amazon Dash можуть стати безцінними помічниками для людей з обмеженими можливостями для замовлення продуктів, медикаментів та інших товарів.

Кнопки виявилися настільки популярними, що компанія Amazon додала їхні віртуальні копії на свій веб-сайт та в мобільний додаток для учасників програми Prime.

Amazon має намір автоматично створювати кнопки для товарів, які клієнти часто замовляють або замовляли недавно. Користувачі можуть розмістити необхідні кнопки Amazon Dash на домашній сторінці і змінювати їх за необхідності.

Віртуальні кнопки Amazon Dash надаються клієнтам безплатно. Придбання кнопки у вигляді IoT-пристрою обійдеться у $4,99, які Amazon повертає на рахунок після першого замовлення товарів.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися