Вівторок, 23 Квітня, 2024

Колір корпусу смартфона можна змінювати будь-коли за бажанням: технологія Chameleon Coloring Technology

Коли ви купуєте смартфон, виробник пропонує зазвичай кілька кольорів корпусу на вибір. Але це може залишитися в минулому завдяки новій технології Chameleon Coloring Technology від виробника смартфонів Tecno. Вона дозволяє змінювати колір корпусу смартфона у будь-який момент за бажанням, переключаючись між кольорами, як ви переключаєтеся між роликами у TikTok.

Анонсована на Всесвітньому мобільному конгресі MWC 2023 технологія Tecno Chameleon дозволяє вибирати з 1600 різних кольорів для задньої панелі телефону.

Технологія дещо складніша, ніж просто використати дисплей у якості задньої кришки телефону. За словами Tecno, рішення використовує субмікронну призму, яка розсіює світло, коли воно потрапляє на неї. Змінюючи розташування призм, змінюється розсіювання світла і таким чином користувач спостерігає інший колір на своєму телефоні.

Матеріал має ресурс зміни розташування призм близько двох мільйонів разів, перш ніж потенційно вийти з ладу. Це дозволяє змінювати колір 100 разів на день протягом майже 55 років.

Звичайно, щоразу, коли користувач перемикає відображення іншого кольору, споживається певна частина заряду акумулятора. У Tecno кажуть, що про це не варто турбуватися – споживання батареї для 100 змін буде приблизно таким же, як при перегляді п’ятихвилинного відео на YouTube.

Якщо вам здається, що ви вже чули про те, як Tecno випускає смартфони зі зміною кольору, ви не помилилися, адже Tecno Camon 19 Pro Mondrian Edition 2022 року запропонував зміну кольору. Однак той гаджет мав інший тип технології. Його система вимагала ультрафіолетового світла і нею не керував користувач.

На жаль, технологія забарвлення Tecno Chameleon доступна лише ву вигляді демонстратора і немає жодного смартфона-прототипа. Ймовірно, ми побачимо цю країну в майбутньому смартфоні Tecno, можливо, навіть цього року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися