Як на Android отримати панель задач, що виглядає наче у Windows

Якщо у вас є телефон з Android 13 або 12L, просте за допомогою меню «Параметри розробника» можна увімкнути на ньому панель завдань із планшета Android

Панель задач Windows – один з найзручніших способів перемикатися між запущеними додатками. Планшети Android пропонують схожу панель як стандартний варіант інтерфейсу. Невелика модифікація дозоляє отримати подібну панель на смартфонах Android.

Якщо у вас є телефон з Android 13 або 12L, просте за допомогою меню «Параметри розробника» можна увімкнути на ньому панель завдань із планшета Android. На жаль, здається, це працює не для всіх марок телефонів.  Це працює, наприклад, на телефонах Pixel, але не на пристроях OnePlus.

·        Для початку вам потрібно ввімкнути параметри розробника на Android. Перейдіть до Налаштування > Про телефон і сім разів торкніться вкладки Номер збірки. Коли буде запропоновано, введіть пароль або PIN-код свого телефону, і ви побачите повідомлення про успішне виконання.

·        Поверніться назад, і ви побачите нову вкладку «Параметри розробника». Якщо ви не можете знайти його в меню «Налаштування», спробуйте знайти його на вкладці «Система».

·        Прокрутіть униз, доки не знайдете опцію «Найменша ширина». Обов’язково запишіть значення за замовчуванням у безпечному місці, щоб пізніше можна було повернутися до звичайного інтерфейсу користувача.

·        Введіть значення, що дорівнює або перевищує 600 dp, і натисніть OK.

Тепер у вашому телефоні має бути панель завдань Android у стилі планшета з декількома останніми програмами. Щоб повернутися до звичайного розміру екрана, просто змініть параметр на значення за замовчуванням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я