Samsung слідом за Apple судять за відсутній зарядний пристрій в комплекті смартфонів

Після того, як Apple порушила місцеві закони щодо споживачів, вийнявши зарядний пристрій із коробки iPhone, бразильський суд постановив, що Apple має виплатити компенсацію клієнту, який нещодавно придбав iPhone. Samsung також зіткнувся з аналогічним штрафом.

З моменту виходу серії Samsung Galaxy S21 у флагманів цього виробника більше немає зарядного пристрою в комплекті. На такий крок південнокорейський гігант пішов слідом за Apple. Як і Apple, Samsung стверджує, що прибрав зарядні пристрої з комплекту для захисту навколишнього середовища. І як Apple, Samsung також можуть покарати за таку практику. У Бразилії готують відповідний судовий позов.

Після того, як Apple порушила місцеві закони щодо споживачів, вийнявши зарядний пристрій із коробки iPhone, бразильський суд постановив, що Apple має виплатити компенсацію клієнту, який нещодавно придбав iPhone.

У 2021 році країна оштрафувала Apple на 2 мільйони доларів за цю практику, заявивши, що технологічний гігант не зміг продемонструвати рекламовану «екологічність».

Хоча, штраф у 2 млн непомітний для Apple на фоні близько $6 млрд прибутку, який за оцінками аналітиків, приніс Apple відсутній зарядний адаптер в комплекті iPhone.

Samsung також зіткнувся з аналогічним штрафом.