Четвер, 29 Лютого, 2024

Змінити старий смартфон Android на новий стане легше: Google створив інструмент для пенесення eSIM

Деякі моделі поточного покоління iPhone у США уже не мають слоту для SIM-картки, вони покладаються виключно на eSIM. Традиційно індустрія смартфонів копіює кроки Apple і в стані Android також пожвавилося впровадження eSIM. На виставці MWC 2023 Google нарешті оголосила про свої плани eSIM для телефонів Android.

Наразі неможливо плавно перенести профіль eSIM із, скажімо, одного смартфона Samsung на інший. Для цього потрібно спершу скасувати реєстрацію профілю eSIM на старому пристрої, а потім повторно активувати його на новому. У деяких випадках для цього може знадобитися зв’язатися з оператором мобільного зв’язку.

Цей процес перенесення eSIM з одного телефону Android на інший став простішим, оскільки Google оголошує про майбутній запуск можливостей передачі eSIM для Android у 2023 році. Google стверджує, що Deutsche Telekom є одним із перших операторів, який запровадив передачу eSIM на телефонах Android.

Оголошення про нову функцію з’явилося після кількох місяців витоків інформації про оновлення, яке Google готує для eSIM на Android. В останніх бета-версіях Android експерти уже бачили докази можливості конвертувати фізичну SIM-карту в eSIM, а також інструменти передачі, про які компанія анонсувала цього тижня.

На MWC Google також звертає увагу на нещодавні партнерства, спрямовані на те, щоб останнє програмне забезпечення Android використовували на більшій кількості пристроїв. Наприклад, протокол обміну повідомленнями RCS отримає ще більше охоплення, оскільки оператор Vodafone робить програму Messages службою обміну повідомленнями за умовчанням на всіх відповідних телефонах Android.

Компанія також підкреслила нещодавні випуски смартфонів від своїх партнерів у Samsung, OnePlus, Oppo та Xiaomi, зокрема посилаючись на те, як кожна компанія використовувала такі функції Android, як Nearby Share та цифрові ключі від автомобіля.

Підтримка програмного забезпечення також була основною увагою на заході Google MWC. Google підтвердив зобов’язання своїх партнерів щодо більш тривалого оновлення ОС Android і розкладів оновлень безпеки. Samsung продовжує лідирувати на цьому фронті, маючи чотири роки основних оновлень ОС і п’ять років патчів безпеки. Під час дебюту серії Xiaomi 13 на MWC 2023 Xiaomi також пообіцяла три оновлення ОС для нових флагманських телефонів і п’ять років оновлень безпеки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися