Комп’ютер вмістили в комп’ютерній миші

Щоб отримати повноцінний комп’ютер, уже достатньо просто підключити до монітора чи телевізора комп’ютерну мишу від компанії Mouse-Box. Вона вбудувала в маніпулятор системний блок, щоб можна було завжди носити з собою комп’ютер, використовуючи будь-який доступний дисплей. При цьому такий ПК підтримує два режими: робочий та домашній, розділяючи між ними запущені програми.

Основою Mouse-Box є чотириядерний процесор ARM з частотою 1,4 ГГц. Для зберігання даних призначається накопичувач на 128 ГБ, а для обміну даними миша має бездротовий адаптер Wi-Fi 802.11b/g/n, micro-HDMI та два порти USB. Окрім цього, гаджет обладнаний гіроскопом та акселерометром. Заряджання такої миші відбувається бездротовим способом за допомогою спеціального індуктивного килимка.

Розробники кажуть, що такий комп’ютер всередині миші знадобиться робітникам компаній, у яких заборонено проносити власні планшети чи ноутбуки. Вони зможуть під’єднати офісний монітор до Mouse-Box та вільно користуватися цим ПК, а в разі потреби натисненням однієї кнопки переключатися на робочий комп’ютер.

Миша з вбудованим комп’ютером поки знаходиться в стадії розробки, і термін її виходу та ціна невідомі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я