Вівторок, 16 Квітня, 2024

Про що пишуть 21 січня

Вибираємо мультиварку
В останні роки мультиварки стрімко завойовують ринок і серця своїх покупців. У компактному корпусі з успіхом поміщається маленька кухня, що замінює велику частину необхідного посуду і техніки. Тому варто уважно поставитися до вибору приладу, який стане вам вірним помічником у світі кулінарії, розповідає Ferra,ru.

Випереджальний удар по iPad Pro: HP Pro Slate
Компанія HP вирішила першою за Apple випустити планшет для професіоналів. Гаджет з діагоналлю 12,3 дюйма під назвою Pro Slate 12, судячи з характеристик, повинні купувати представники ділового середовища, пише Vestifinance.ru.

Огляд захищеного ноутбука Dell Latitude 14 7404
Ноутбук Dell Latitude 14 7404 виглядає як гість з дев’яностих: товстий корпус, гумові куточки, маленький тачпад і зручна ручка для транспортування. Такий набір характеристик у сучасних моделей давно не в пошані. Однак цей гаджет випустили в минулому році, і у своєму класі він заслужено вважається однією з найбільш цікавих моделей, пише 3DNews.ru.

Огляд розумного годинника Sony SmartWatch 3
Розумних годинників на Android Wear стає все більше, зростає потроху і їхня функціональність. Компанія Sony у своїй версії додала до базових функцій ще кілька: вбудований GPS і можливість прослуховування музики без смартфона – прямо з годинника, розповідає 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися