Комп’ютери можуть подорожчати через скорочення програми Intel Inside

Історія Intel Inside нараховує вже 26 років – її запустили в 1991 році.

Найближчим часом ціни на комп’ютери почнуть зростати через те, що Intel суттєво зменшила свою програму субсидій. Відома майже кожному програма Intel Inside дозволяла виробникам зменшувати собівартість ПК. Фінансування програми Intel Inside скоротять від 40 до 60%, стверджують журналісти видання CRN.

Intel Inside«Фінансування програми урізається, кошти будуть перенаправлені на потреби відділів Intel, не пов’язаних з ПК та дистрибуцією, – пишуть вони у статті. – Гроші, зокрема, отримає підрозділ, що займається центрами обробки даних. Зміни прикрі для нас, але, разом з тим, прогнозовані».

Зменшення фінансування програми Inside відбувається на тлі нової стратегії Intel щодо ПК, яка просуває дорожчі моделі. Intel підтвердила виданню CRN, що зміни до Intel Inside заплановані, але вона не розповідає про обсяги та інші особливості зменшення фінансування За попередніми підрахунками, маркетингові бюджети великих виробників зменшаться приблизно на 20%, а дрібних гравців ринку – на кілька відсотків.

Історія Intel Inside нараховує вже 26 років – її запустили в 1991 році. Вона охоплює процесори для споживчого і корпоративного ринків і спрямована на партнерів. Вона надає їм підтримку в рекламі та реалізації ПК, різноманітні знижки та допомогу в організації виставкових заходів.