Неділя, 3 Березня, 2024

Магазини МТС продають удвічі більше

Новий підхід нашого оператора до своїх фірмових точок продажу приніс позитивні результати. Завдяки редизайну магазинів, встановленню відкритих вітрин, збільшенню асортименту товару та кредитуванню споживачі стали купувати там удвічі більше. Цієї весни кількість продажів терміналів збільшилася у 2 рази, аксесуарів – у 10. При цьому більшість покупців пристроїв підключилися до тарифу «Смартфон».

«Проект несе в собі кілька переваг для нас і абонентів. По-перше, ми розширили асортимент телефонів, смартфонів і планшетів і створили можливість кредитування. Тепер, завітавши в магазин МТС, абонент може не тільки підключити тариф або послугу, але й підібрати сучасний телефон чи смартфон за хорошою ціною. По-друге, це дозволило задовольнити попит абонентів на «розумні» пристрої, кількість яких у мережі МТС зростає з кварталу в квартал на десятки відсотків. Спираючись на успішні результати пілотного проекту, ми прийняли рішення про впровадження проекту ще в 30 магазинах по всій Україні», – коментує Геннадій Гайдабура, директор з продажу та абонентського обслуговування «МТС Україна».

Найпопулярнішими мобільними пристроями в магазинах МТС є смартфони з часткою продажів 54%, за ними йдуть телефони – 41%, і планшети – 5%. Лідерами продажів у фірмових магазинах МТС стали мобільні пристрої від Samsung, Lenovo, Fly та Nokia.

Пілотний етап проекту реалізований у фірмових магазинах МТС в Києві, Чернівцях, Донецьку, Миколаєві, Одесі та Полтаві. На даний час завершується другий етап проекту.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися