Як запускати відеоролики YouTube у фоновому режимі

Можливості, які надає YMusic, суперечать політиці YouTube і Google Play, тому його потрібно завантажувати зі стороннього сайту

Офіційно лише користувачі платного сервісу YouTube Red можуть згортати відеоролики у фон та завантажувати їх. Частково ці проблеми можна вирішити, переглядаючи YouTube у браузері. Однак для Android є додаток, який дозволяє повністю отримати всі платні функції YouTube Red.

Для цього необхідно встановити додаток YMusic. Ця програма вміє запускати відеоролики з YouTube фоном у потоковому режимі і завантажувати їх у форматі відео або аудіо.

Можливості, які надає YMusic, суперечать політиці YouTube і Google Play, тому його потрібно завантажувати зі стороннього сайту, наприклад, youtube-music-by-khang.en.uptodown.com та встановлювати через apk-файл.З YMusic простіше працювати через мобільний додаток YouTube. Потрібно вибрати будь-ролик і натиснути кнопку «Поділитися» (Share). У спливаючому меню з’являться дві нові кнопки: Play і Download. Перша запускає потокове відтворення аудіо та відео, а друга дозволяє завантажити ролик в пам’ять пристрою. При фоновому прослуховуванні YMusic через кнопку «Поділитися» не запам’ятовує час, на якому ви зупинилися в додатку YouTube.

У YMusic вбудовано також повноцінний аудіоплеєр. Через інтерфейс програми можна знаходити і завантажувати музику з кліпів на YouTube. У додатку також можна дивитися топ-списки з найпопулярнішими треками і готові плей-листи.