Вівторок, 25 Червня, 2024

Комп’ютери отримали співчуття

Поки лідери електронної індустрії впроваджують розпізнавання жестів, Intel вирішила піти іншим шляхом та зробити машини більш емоційними. Компанія називає свою технологію RealSense та каже, що з нею комп’ютери зможуть навіть пробувати розвеселити господаря, коли той сумний.

Для розпізнавання емоцій Intel використала масив камер, які відстежують міміку та вираз обличчя людини. З їхньою допомогою програмне забезпечення здатне розпізнавати посмішку, сум, гнів, розчарування та виснаження – базові стани. Роздільна здатність камер становить 1080р, що дозволяє чітко відрізняти користувача від фонових об’єктів та розпізнавати положення губ, брів, очей тощо.

Приклад розпізнавання емоцій з RealSense

“Люди мають тривимірне відчуття реальності, тому роботи повинні мати його також, – каже один з розробників RealSense Ачін Боумік. – Вони впізнають свого господаря та зчитають його емоції. Коли той буде сумним, машина може спробувати його розрадити та запитає, чи варто їй заспівати пісеньку. Майбутнє безмежне”.

Технологія RealSense поки що знаходиться в стадії тестового прототипу, і Intel показує її обмеженому колу розробників. Однак представники компанії кажуть, що вона буде доступна в комп’ютерах, що продаються на полицях магазинів, вже наступного року.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися