Четвер, 29 Лютого, 2024

Комп’ютерний монітор, який читається наче паперова книга: DASUNG випустить перший у світі кольоровий монітор на електронному папері

За останні нні роки відбувся певний прогрес у кольорових дисплеях на базі технології електронного паперу. Однак донедавна такі екрани все ще були обмежені невеликими пристроями – смартфонами чи читалками. Але компанія DASUNG вирішила, що технологія здатна на більше і випускає перший у світі кольоровий монітор на базі технології E-ink.

Характеристики кольорового монітора DASUNG E-Ink (попередні):

  • 23,5-дюймовий кольоровий екран E-ink Kaleido 3
  • Frontlight і надшвидка технологія оновлення зображення Turbo Refresh
  • Альбомна та портретна орієнтація
  • Відеовхід – HDMI, DisplayPort і USB Type-C
  • Аудіо – стереодинаміки, аудіороз’єм 3,5 мм
  • Бездротовий зв’язок – дводіапазонний Wi-Fi для підтримки Miracast і Airplay
  • USB – 3 вихідні порти USB

Компанія DASUNG відома тим, що кілька років назад вже випустила 23,5-дюймовий монітор E-Ink, але лише з екраном у відтінках сірого. Тому деякі характеристики новинки будуть схожими на існуючу модель.

Стосовно нової кольорової моделі компанія стверджує, що дисплей забезпечує більш плавний перегляд, редагування документів, онлайн-навчання та навіть перегляд відео.

Звичайно, дисплей на базі технології електронного паперу недостатньо добре підходить для ігор. Але при тривалій роботі з іншими задачами дисплей E-Ink може допомогти зменшити напругу очей у порівнянні зі звичайним дисплеєм.

Офіційно DASUNG ще не називала цін на свій 25,3-дюймовий кольоровий монітор E-Ink. Відомо лише, що девайс збирає попередні замовлення на краудфандинговому майданчику Indiegogo. Для довідки, попередній монітор цієї компанії, який відображав лише у відтінках сірого, продається за 1898 доларів з переднім світлом. Деякі експерти прогнозують, що кольорова модель матиме цінник ближче до 3000 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися