Неділя, 3 Грудня, 2023

Google почала показувати попередження про катастрофи

Компанія Google запустила у своєму пошуковику і картах нову функцію, яка стане в пригоді в разі стихійних лих та інших криз. Нові попередження, які називаються «SOS-оповіщення», почнуть з’являтися на першому місці пошукових результатів, а також під час пошуку інформації про катастрофи чи місцевість у картографічному сервісі Google Maps.

катастрофи

Нововведення – результат співпраці компанії Google з багатьма організаціями. Серед них – Червоний Хрест, Федеральне агентство з управління в надзвичайних ситуаціях США, а також Філіппінське управління атмосферних, геофізичних та астрономічних служб. Поки функція доступна тільки в 12 країнах. Серед них немає України, але в майбутньому географію роботи нової функції розширять.

У пошуку можна отримати загальну інформацію про ситуацію, подивитися на карти, почитати новини про подію і дізнатися телефонні номери екстрених служб. Якщо користувач знаходиться близько до місцевості, в якій сталася катастрофа, Google може надіслати йому повідомлення з усією необхідною інформацією.

Приблизно аналогічно виглядає функція у Google Maps. У них можна дізнатися детальні подробиці про подію, а також отримати телефонні номери і посилання на сайти, які можуть допомогти. У режимі реального часу на картах буде оновлюватися інформація про перекриті дороги і зміни в русі.

Усі ці можливості незабаром стануть доступними користувачам настільних і мобільних браузерів, а також у додатках Google для iOS та Android.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися