П’ятниця, 14 Червня, 2024

Концепт Samsung Galaxy Z Fold 3: згинається втричі і має висувну клавіатуру

Компанія Samsung запатентувала цікавий дизайн смартфона з гнучким дисплеєм. У тому, що апарат згинається втричі немає дивного – подібні концепти представляли й інші вендори. Цікавості новому дизайну додає вбудована клавіатура. Цей можливий концепт Galaxy Z Fold 3 пропонує висувну фізичну QWERTY-клавіатуру. Рендери девайсу виконали за малюнками з патенту фахівці ресурсу LetsGoDigital.

Формат новинки нагадує літеру Z, завдяки чому одна з трьох секцій екрану в складеному стані опиниться на зовнішній стороні. Це дозволить відмовитися від окремого зовнішнього дисплею, який використовується у апаратах лінійки Galaxy Z Fold.

У розкладеному вигляді гаджет нагадує великий планшет. Взаємодіяти з ним можна не тільки через сенсорний екран, а й за допомогою вбудованої клавіатури з розкладкою QWERTY. Остання висувається з корпусу і непомітна в інший час.

Традиційно девайс матиме фронтальну камеру у невеликому екранному отворі, блок камер на задній панелі, порт USB Type-C та кілька фізичних кнопок управління на бічній грані.

Патент на новий дизайн оприлюднило відомство з інтелектуальної власності Південної Кореї (Korean Intellectual Property Office, KIPO).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися