Четвер, 13 Червня, 2024

Internet Explorer перестане відкривати десятки сайтів: так Microsoft заохочує переходити на Edge

Microsoft вже тривалий час підштовхує користувачів свого старого браузера Internet Explorer перейти на новий Edge і нещодавно компанія залучила нову стратегію. У юзерів Internet Explorer перестануть відкриватися десятки сайтів. Тим же, хто хоче продовжувати використання цього браузера треба переходити в спеціальний режим Edge для відкриття заблокованих сайтів.

Коли користувач Internet Explorer спробує відкрити заблокований Microsoft сайт він побачить попередження, що деякі сайти більше не працюють з Internet Explorer. Поруч буде посилання на довідкову сторінку з коротким описом проблеми та інструкцією по запуску режиму Internet Explorer в браузері Edge. Нововведення активується з виходом Edge версії 87, що має статися 19 листопада.

Режим Internet Explorer всередині браузера Edge призначений для компаній, які використовують старі веб-сайти, що залежать від Internet Explorer. Активувати цей режим можна, ввівши в адресному рядку Microsoft Edge команду edge://settings/defaultbrowser та активувавши її. Після цього треба перезавантажити Edge.

Запуск в режимі Internet Explorer не означає, що сайти будуть відкриватися в ньому автоматично. Спершу необхідно відкрити у Edge бажаний сайт як звичайно. Потім – зайти в додаткове меню, натиснувши кнопку з трьома точками, перейти в розділ «Більше інструментів» та обрати пункт «Перезавантажити в режимі Internet Explorer».

Internet Explorer все ще залишається помітно популярним – він нараховує 5% світової частки браузерного ринку. Однак Microsoft призначила дату його «смерті» – середина серпня 2021 року. До цього часу останню версію Internet Explorer 11 перестануть підтримувати навіть сервіси Microsoft, з Outlook, OneDrive, Office 365 включно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися