Понеділок, 22 Липня, 2024

Користувачі викрили фальшиві знижки на AliExpress

11 листопада найбільша платформа інтернет-торгівлі AliExpress запустила акцію «Всесвітній день шопінгу», пообіцявши покупцям значні знижки, пише 42.tut.by. Однак інтернет-користувачі помітили, що в реальності не всі ціни акційних товарів знизилися – деякі не змінилися або стали вищими.

aliexpress1111

Користувач сайту Geektimes під ніком pozhiratel провів справжнє дослідження: простежив за цінами на 510 000 товарів протягом декількох тижнів. Він зауважив, що на момент початку моніторингу більше 70% товарів продавалися зі знижкою, проте за кілька днів до розпродажу знижки почали «зникати».

За підсумковими даними, кожен четвертий товар потрапив на розпродаж з «липовою» знижкою. Це означає, що товар подешевшав, але його ціна не стала нижчою за мінімальну за минулий місяць. Близько 48% товарів отримали незначні знижки – від 0 до 10% порівняно з мінімальною ціною за місяць.

aliexpress_kto_to_vret_3

У коментарях багато хто пригадав свої покупки, які спочатку подорожчали, а потім трохи подешевшали. «Місяць тому купив товар за 46,99 $. Зараз він за тим самим посиланням $52,92, а зі знижкою – $46,57», – написав користувач під ніком alexyr.

Користувач під ніком lozga показав конкретні приклади подорожчання товарів під час розпродажу. Наприклад, один продавець вказав завищену вдвічі ціну «без знижки», зробив акційну знижку більше 50% і в підсумку продавав товар за середньою ринковою ціною.

Дехто хитрує з опціями товарів: предмети різного розміру об’єднують в один лот, показуючи покупцям найменшу ціну як приманку. Є й ті продавці, хто до дешевого товару додає дуже дорогу доставку – у сумі ж виходить ціна набагато вища за середню.

aliexpress_kto_to_vret_2

Розпродаж цього року став рекордним для AliExpress: за перші сім хвилин акції користувачі замовили товарів на суму 1,46 мільярда доларів. За перші 14 годин розпродажу майданчик отримав 467 мільйонів замовлень.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися