Вівторок, 16 Квітня, 2024

Коронавірус усім набрид – статистика Google

Інтерес до пов’язаної з коронавірусом інформації кілька тижнів знижується. За даними Google Search, користувачі показали минулого тижня мінімальний інтерес до Covid-19. Хоча ще третього тижня березня інтерес був максимальний, передає Agence France Presse.

Падіння кількості пошукових запитів щодо Covid-19 відбувається на фоні зростання кількості заражень. За даними WorldOMeter.com, у світі нараховується близько 1,9 млн заражених людей.

Раніше стало відомо, що Apple та Google разом відстежуватимуть контакти заражених коронавірусом. Експерти вже попереджають про ризики безпеки приватності і сумніваються у виправданості масштабного підходу.

Тим часом у Європі запропонували схожий проект PEPP-PT – міжнародну систему стеження за контактами людей без необхідності користуватися більш інвазивними схемами контролю мобільників, які нині розгорнули деякі країни.

Ще глобальний карантин через COVID-19 загрожує наступному поколінню смартфонів. Адже карантин триватиме до травня-червня, після чого може знадобитися до шести місяців для відновлення нормального режиму життя. При цьому виробники часто презентували у другій половині року свої нові смартфони.

Окрім порушення виробництва та поставок, ринок смартфонів також зіткнувся з найбільшим падінням в історії. Поставки телефонів впали на 40% у першому кварталі 2020 року, за даними IDC.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися