Робомобілі Google вчаться ділити проїжджу частину з велосипедистами

Google продовжує ділитися інформацією про розвиток проекту з розробки повністю автономних автомобілів: цього разу компанія розповіла про можливості автопілота з розпізнавання дій велосипедистів.

Повідомляється, що робомобілі Google постійно накопичують інформацію про двоколісних учасників руху, що дозволяє коректно реагувати на їхні маневри. Зокрема, автопілот здатний розпізнавати і запам’ятовувати сигнали, які подають велосипедисти. Тому автономний автомобіль, наприклад, не стане обганяти людину, якщо та кілька секунд тому подала сигнал про поворот наліво.

sdc1[1]

Крім того, робомобілі Google здатні передбачати дії велосипедистів. Скажімо, якщо у напрямку руху припарковано автомобіль з відчиненими дверима і до нього наближається велосипед, машина припустить, що велосипедисту потрібно додаткове місце для маневру при об’їзді. Робомобіль також не стане обганяти велосипедиста, який зайняв центральну частину смуги, навіть якщо для цього є технічна можливість.

sdc2[1]

Google також відзначає, що автомобілі з автопілотом постійно накопичують інформацію про різні типи і конфігурації велосипедів: фет-байки для їзди по різних типах нетвердих поверхонь, рікамбент для пересування в лежачому або напівлежачому положенні тощо. На додаток до всього робомобілі чудово  розпізнають велосипедистів у темряві.

Джерело: 3DNews

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я