Понеділок, 24 Червня, 2024

Користувачі Adobe Photoshop не можуть видалити його, якщо не віддадуть свої роботи

Adobe Photoshop щойно оновив свої умови використання, і користувачі розлючені. Клієнти не погоджуються на нові вимоги доступу до хмарного вмісту, від яких вони не можуть відмовитися. Але не погодитися на нові умови користувачі не можуть, адже навіть при видаленні додатку вони повинні погодитися з новими умовами. Відтепер не використовуйте Adobe Cloud.

Тепер Adobe вимагає від усіх своїх користувачів Photoshop прийняти нові умови, які надають йому доступ до їхніх зображень, якщо вони зберігаються в хмарі. Причому клієнти не можуть навіть видалити Photoshop, якщо вони не погоджуються з умовами.

У змінах до умов використання Adobe, на які звернули увагу користувачі, розділи 2.2 і 4.1 було оновлено, щоб стверджувати: «Ми можемо отримувати доступ, переглядати або прослуховувати ваш Вміст як автоматизованими, так і ручними методами, але лише в обмеженими способами і лише в межах, дозволених законом».

Крім того, у Розділі 4.1 також описано, як Adobe має право видаляти будь-який вміст, який вона вважає невідповідним, уточнюючи: «Ми залишаємо за собою право (але не зобов’язані) видаляти Вміст або обмежувати доступ до вмісту для використання або створення за допомогою послуги та програмне забезпечення».

Важливо зазначити, що ці оновлені умови не стосуються будь-яких файлів, які зберігаються локально, хоча всі користувачі повинні прийняти нові умови — інакше вони будуть заблоковані у Photoshop.

Користувачі поділилися своїм розчаруванням, як-от режисер Дункан Джонс, відомий такими релізами, як Warcraft, Mute та Source Code. «Ми тут працюємо над кривавим фільмом, і НІ, ви раптом не маєте права на жодну роботу, яку ми над ним виконуємо, тому що ми платимо вам за використання Photoshop», – пише він.

Основна причина, чому користувачі засмучені, полягає в потенційних занепокоєннях конфіденційності. Погодження з цими умовами означатиме, що Adobe матиме доступ до будь-яких файлів, які зберігаються в її хмарній службі. Для тих, хто працює в кінобізнесі, як-от Джонс, це може означати, що файли, які підпадають під NDA (угоди про нерозголошення), які ніхто не повинен побачити, можкть стати публічним витоком.

З того часу, як почався цей фурор, користувачі писали на X про альтернативи Adobe, які можна використовувати безкоштовно на Mac і Windows. Поки що, здається, немає жодних ознак того, що цей гнів заспокоїться.

Хоча Adobe стверджує, що зробила це з юридичних цілей, це також може бути пов’язано з недавніми зусиллями впровадження штучного інтелекту, такими як генеративний штучний інтелект в Illustrator. Доступ до файлів користувачів може допомогти Adobe навчити свій штучний інтелект, що викликає серйозні занепокоєння щодо конфіденційності.

Adobe Firefly, ще одна програма, яка використовує свій механізм штучного інтелекту (ШІ), У квітні було виявлено, що використовує інший ШІ під назвою Midjourney, щоб допомогти собі в навчанні. Це зрозуміло з точки зору користувачів, і ці потенційні побоювання виправдані.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися