Субота, 2 Березня, 2024

Користувачі Windows 7 зможуть безкоштовно оновитися до Windows 11, але це буде непросто

З’явилася інформація, що безкоштовно оновитися на її нову операційну систему зможуть не лише користувачі Windows 10. Такий перехід також буде доступний для юзерів  Windows 7 і 8. Про це повідомила компанія Lenovo, яка також розповіла, що апдейт з цих ОС на Windows 11 буде не таким простим як оновлення з Windows 10.

Існуючі користувачі Windows 7 та 8 зможуть перейти на Windows 11 безкоштовно, але для цього їм доведеться виконати чисту установку нової ОС на свою машину. Це означає втрату налаштувань та встановлених додатків. Якщо дані зберігалися на одному диску з ОС, це може також означати втрату даних, запобігти якій можна попереднім резервуванням інформації.

У Lenovo також повідомили, що попри загальноприйняту практику Microsoft надавати безкоштовний перехід на нову ОС протягом року, у випадку Windows 11 кінцевої дати завершення цієї пропозиції немає. Однак у компанії попереджують, що Microsoft залишає за собою право в будь-який момент припинити можливість безкоштовного апдейту.

Офіційного терміну виходу Windows 11 поки немає. Microsoft наразі випускає бета-версії своєї нової ОС для тестування користувачами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися