Середа, 29 Травня, 2024

Від дефолту Грецію врятує інтернет

Поки європейські міністри намагаються вирішити подальшу долю економіки Греції, яка знаходиться на порозі банкрутства, ситуацію вирішив виправити британець на ім’я Том Фіні за допомогою сучасних технологій. На сервісі колективного фінансування Indiegogo він запустив незвичайну кампанію зі збору коштів для погашення грецьких боргів.

Як уточнює Bloomberg, мета проекту – зібрати 1,6 мільярда євро на порятунок держави. Британець описує головний задум його кампанії так: «Усі ці нерішучі коливання щодо Греції вже набридають. Європейські міністри міряються своїми м’язами і намагаються вирішити, можуть вони допомогти грецькому народу чи ні. Чому б нам не взяти це на себе? У Європейському союзі проживає 503 мільйони людей, і ціною всього в кілька євро ми можемо поставити Грецію знову на ноги. Легко».

Варто враховувати, що рідко які проекти з колективного фінансування долають позначку навіть в один мільйон євро. Тим не менш, за день британець зібрав 718 720 євро. Усім підтримувачам обіцяно нагороди: починаючи від листівки і салату «Олів’є» і закінчуючи відпусткою на двох. Найбільша нагорода — вдячність від усього грецького народу — буде за разовий внесок в один мільйон євро. Таких щедрих інвесторів поки не знайшлося, а ось разове пожертвування суми в п’ять тисяч євро в обмін на тижневу відпустку в Афінах на двох вже є.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися