Субота, 2 Грудня, 2023

Як правильно відпочивати із 3G

Якщо з доступним у телефоні зв’язком та швидкісним інтернетом UMTS можна швидко провести навіть весілля, то з літнім відпочинком взагалі не буде жодних проблем. Це і доводить свіжий рекламний ролик від МТС:

Герої ролика для просування тарифу «Смартфон 3G» – друзі, які рушають до моря, щоб відпочити і разом з’ясувати, хто з них відпочиває краще.

«У цій історії ми показуємо, наскільки інтернет вплинув на наше життя, спілкування, звички і стосунки. Коли ти вмієш щось робити – про це дізнаються близькі. Коли ти вмієш щось робити краще за інших – про це дізнаються всі. А з 3G-інтернетом, який тепер доступний у тарифі «Смартфон 3G», всі дізнаються про це миттєво», – коментує ідею ролика директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін.

У тарифах лінійки «Смартфон 3G» щомісячна вартість двох безлімітів – дзвінків усередині мережі МТС та мобільного інтернету за технологією EDGE/GPRS – становить від 15 грн на місяць з урахуванням усіх податків (ПДВ і ПФ).

Швидкісний мобільний 3G інтернет у тарифі доступний у рамках послуги «3G Безліміт» вартістю лише від 50 гривень на місяць. Замовити послугу «3G Безліміт» можна за допомогою USSD запиту *888#.

Усі ціни в нових тарифах «Смартфон 3G» вказано з урахуванням податків, ПДВ і ПФ, для простоти і зручності контролю витрат з боку абонентів. Деталі тарифів і спеціальні умови для абонентів у різних областях України доступні на сайтах www.mts.ua, 3G.mts.ua, www.smartyear.mts.ua.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися