Вівторок, 25 Червня, 2024

Країни, що розвиваються, полюбляють п’ять дюймів

Смартфони часто стають для багатьох користувачів з бідних держав єдиним доступним мультимедійним центром, і тому люди воліють купувати великі гаджети. Більше за все їм до вподоби мобільники з діагоналлю 5 дюймів, з’ясували аналітики фірми Jana. За їхніми словами, такий формфактор поєднує в собі портативність та зручність у щоденному користуванні.

Експерти опитали 1386 респондентів у дев’яти країнах, які вважаються такими, що розвиваються. Лише жителі Південної Африки хочуть мати гаджет від 5,5 дюймів, решта ж учасників дослідження схиляються до п’яти дюймів. А ось сегмент пристроїв з діагоналлю 4 та 4,5 дюйми майже не користується популярністю.

Телефони, яким віддають перевагу жителів країн, що розвиваються

Мотиви для покупки таких великих смартфонів у більшості користувачів одні: вони не мають можливості купити собі комп’ютер, і тому телефони для них є головним центром доступу в цифровий світ. Респонденти пояснюють, що на великому екрані зручно переглядати відео, читати веб-сайти, дивитись фотографії та грати в ігри. З цієї причини компактність формфактору відходить на другий план.

Згідно з дослідженням, більшість власників смартфонів переглядають відео на ньому

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися