П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як позбутися реклами в Skype

Якщо немає бажання спостерігати в комунікаторі Microsoft рекламні оголошення, їх можна заблокувати. Для цього корпорація пропонує заплатити гроші, але можна обійтися і без поповнення рахунку Skype.

Заблокувати рекламу вручну можна шляхом редагування файлу hosts. Він знаходиться за адресою C:\Windows\System32\drivers\etc. Відкрийте файл за допомогою текстового редактора і в кінці файлу додайте новий рядок: 127.0.0.1 rad.msn.com. Збережіть файл і перезапустіть Skype.

Щоб відключити не лише оголошення, а й вікна із написом «Реклама», доведеться скористатися іншим способом відключення. Але він може порушити нормальну функціональність Skype.

Увімкніть відображення прихованих елементів («Вигляд» -> «Приховані елементи»). Відкрийте папку користувача на диску C і знайдіть у ній прихований каталог AppData. У AppData розкрийте папку Roaming, а в ній – Skype.

Відкрийте папку, назва якої збігається з вашим логіном у Skype, і знайдіть у ній файл config.xml. Розкрийте цей файл конфігурації в якомусь текстовому редакторі і відшукайте в ньому рядок <AdvertPlaceholder>1</AdvertPlaceholder>. Замініть параметр «1» на «0» або видаліть рядок взагалі. Збережіть файл і перезапустіть Skype.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися