Крісло Sharp розповість про психіку та здоров’я

Скоротити візити скоро можна буде завдяки сидінню на місці у високотехнологічному кріслі. Таке нещодавно показала компанія Sharp на виставці Semicon Japan 2014. З ним для того, щоб дізнатися про стан свого психічного та фізичного здоров’я, достатньо посидіти деякий час.

Це крісло, яке виконане за подобою сидіння преміум-класі літака, має вбудований набір датчиків та спеціалізовану обчислювальну систему з дисплеєм. Дані знімаються і тут же аналізуються з виведенням результату у вигляді зрозумілих графіків або піктограм. Крісло вимірює масу, тиск крові, частоту пульсу, стан кровоносних судин, а також одержує дані про стан вегетативної нервової системи. Перехресний аналіз та спеціальна обробка даних по кожному параметру дає приблизну картину про поточний стан здоров’я. Інформація потім може відправлятися в «хмару» Sharp для зберігання або аналізу лікарем.

У компанії відзначають, що подібним кріслом цікавляться фірми, що займаються обслуговуванням літніх людей. Але розробники кажуть, що сфера застосування подібних комплексів набагато ширше. Вони можуть встановлюватися в спортивних залах, фітнес-центрах, у компаніях, де піклуються про здоров’я співробітників, у приватних лікарнях і в державних медустановах. Попередній попит на розробку виявився настільки високим, що компанія почне продажі «крісла здоров’я» вже у першій половині 2015 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я