Про що пишуть 8 грудня

Технологія Wi-Fi: сьогодення та майбутнє
На початку 2014 року організація IEEE, нарешті, прийняла остаточні специфікації стандарту 802.11ac для бездротових мереж. Швидкість пересилання даних знову збільшилася, але в IEEE не збираються зупинятися на досягнутому і вже розробляють наступника – стандарт 802.11ax. Крім цього, йде робота над створенням інших бездротових технологій. Про сьогодення і майбутнє Wi-Fi читайте на сторінках Ferra.ru.

«Вініл» повертається. Але чому?
Найбільше в 2014-му виділились не мобільні пристрої або суперкомп’ютери, не окуляри доповненої реальності або шоломи віртуальної, взагалі не цифра. Аналоговий продукт у цифрову епоху показав 40-відсоткове зростання продажів до попереднього року. Таким став «вініл» – давно списаний з рахунків, але він знову б’є рекорди, пише Комп’ютерра.

Огляд першого вигнутого РК-монітора Samsung S27D590КС
Розробникам Samsung сподобалося згинати різні екрани: «гнуті» дисплеї телевізорів і смартфонів ми вже бачили, а от у моніторів – поки ще ні. Модель S27D590CS – перший монітор Samsung із зігнутим екраном. І він обіцяє бути дешевше смартфона та телевізора, пише 3DNews.ru.

Огляд і тестування смартфона Samsung Galaxy Note Edge
Samsung Galaxy Note Edge став одним з головних сюрпризів виставки IFA 2014. Чутки про те, що компанія Samsung працює над якимось інноваційним смартфоном із загорнутим по краю екраном, ходили давно, але побачити фінальний продукт так рано ніхто не розраховував. Правда, новинка виявилася вельми далека від очікуваного, хоча все одно дуже цікава, пише ixbt.com.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я