Четвер, 30 Травня, 2024

Купідони ХХI століття – тостери та чайники

geeky-hipster-covered-in-kisses-against-valentines-heart

Хоча багато кому здається, що шукати любов через онлайн не солідно, але сьогодні кожні п’яті стосунки починаються на веб-сайтах. І експерти кажуть, що шукати свою половинку нам допомагатимуть не лише спеціальні сайти знайомств. Уже до 2026 року роль купідонів візьмуть на себе чайники, тостери та інше домашнє приладдя.

Фахівці сайту знайомств eHarmony під час свого дослідження «Майбутнє дейтингу: розумні зустрічі» з’ясували, що «розумні» побутові прилади можуть повідомити багато важливої інформації про людину. Наприклад, «розумна» шафа може розказати про улюблений стиль одягу господаря. Він, у свою чергу, тісно зв’язаний з рисами особистості. Холодильники, кавоварки, тостери можуть дати інформацію про дієту, розклад обідів та спонтанність у приготуванні їжі.

Якщо здається, що подібна інформація несе мало користі, а краще знати музичні смаки чи купівлі потенціального партнера, то це хибна думка. За даними eHarmony, відомості про те, як ви любите готувати тости чи чистити зуби, розкриває більше відомостей про особистість.

Експерти Бізнес-школи Імперського Коледжу проаналізували більше 100 років даних та з’ясували, як змінювалися підходи до пошуку партнера. За їхніми даними, вже до 2026 року інформація від «розумного» побутового приладдя може стати інструментом пошуку другої половинки. Вони прогнозують, що до цієї дати таким чином сформується близько 4 млн пар лише у Великобританії. Усього ж до 2026 року у Британії онлайн познайомляться 9 млн пар. А до 2036 інформація від чайників, шаф та умивальників допоможе знайти любов 12 млн британським парам, тоді як загальна кількість онлайнових знайомств складе 13 млн.

У США через більшу кількість населення цифри прогнозів значно більші. До 2026 року «розумне» побутове приладдя познайомить 18 млн пар, а загальна кількість онлайн-знайомств складе 44 млн. До 2036 року ці цифри суттєво зростуть: гаджети дозволять познайомитися 59 млн пар, а в цілому в онлайні знайдуть любов 65 млн пар.

Загалом до 2040 року близько 70% всіх стосунків зав’язуватимуться онлайн. «У майбутньому будь-яка додаткова інформація від «розумних» технологій може звузити прірву між тим, як себе бачать люди, та ким вони є насправді, – каже головний дослідник eHarmony Джонатан Бебер. – Це створить більш сумісні пари».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися